facebook
instagram

pp-dent > ESETYKA

LCÓWKI ESTETYKA DENTYSTA

ESTETYKA

Zadbane zęby i piękny, zdrowy uśmiech to nasza najlepsza wizytówka.

Obecnie możliwe jest uzyskanie wymarzonego uśmiechu szybko i bez konieczności poddawania się bolesnym zabiegom. Licówki pozwalają stworzyć estetyczny efekt w krótkim czasie.

Licówka to rodzaj uzupełnia protetycznego, które ma postać cienkich łusek. Przyklejana jest na trwałe do przedniej powierzchni zęba. Dzięki licówkom możemy ukryć niedoskonałości uzębienia w postaci przebarwień, ale nie tylko.

Z ich pomocą można także zlikwidować niechcianą przerwę między zębami, skorygować pęknięty czy ukruszony ząb, a także poprawić kształt zębów lub je wyrównać.

Zabieg zakładania licówek daje natychmiastowy, pożądany efekt. To prosty, szybki, bezbolesny, a przede wszystkim małoinwazyjny sposób na uzyskanie pięknego, zdrowego uśmiechu.

Zapraszamy na konsultacje, w ramach których wyjaśniamy szczegółowo przebieg zabiegu, odpowiemy na wszelkie nurtujące pytania i zaplanujemy odpowiednie leczenie.

LCÓWKI ESTETYKA DENTYSTA
LCÓWKI ESTETYKA DENTYSTA

Wybielanie zębów

Piękny uśmiech jest naszą wizytówką. Niestety, wraz z wiekiem, na skutek przyjmowania pokarmów nasze zęby ciemnieją. Na szczęście stomatologia estetyczna znalazła rozwiązanie tego problemu. W naszym gabinecie spełniamy marzenia o białym i zdrowym uśmiechu. Oferujemy zabieg szybkiego i skutecznego wybielenia zębów.

Przed każdorazowym wybielaniem zębów pacjent powinien poddać się profesjonalnemu usuwaniu osadów (piaskowanie) i kamienia nazębnego (skaling).Sam proces wybielania trwa godzinę. Jest bezbolesny i w pełni bezpieczny. Pracujemy na profesjonalnych preparatach, które nie niszczą dziąseł i struktury zęba. Efekt widoczny jest już bezpośrednio po zabiegu. Aby utrzymać jak najdłużej efekt wybielenia zębów należy wykonywać stomatologiczne badanie kontrolne nie rzadziej niż co 6 miesięcy,regularnie usuwać złogi nazębne, dbać o higienę jamy ustnej według instrukcji lekarza oraz stosować się do podanych zaleceń pozabiegowych.

Masz pytania?

Doradzimy

Zadzwoń na + 48 604 468 486